دسته‌بندی نشده

راهنمای خرید مایکروویو | معیارهای انتخاب مایکروویو

خرید مایکروویو یکی از سریع ترین راه ها برای افزودن سرعت به آشپزخانه شماست. مایکروویو کوچکتر و ارزان‌تر از اکثر وسایل آشپزخانه است و راهی آسان برای یخ زدایی سریع غذاهای منجمد، گرم کردن بقیه غذاها و حتی پخت کامل وعده‌های غذایی است. اگر در حال خرید مایکروویو جدید هستید، یادگیری پیشرفت ها و ویژگی های نوآورانه ارائه شده توسط مایکروویوهای مدرن به شما کمک میکند تا بهترین مدل را برای نیازهای خود و با بهترین قیمت تهیه کنید. راهنمای خرید مایکروویو به سوالات احتمالی شما و حتی سوالاتی که نمی دانید پاسخ می دهد. با این حال، اگر هنوز در مورد چیزی کنجکاو هستید، لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید. پرسنل مطلع و خدمات استثنایی به مشتریان چیزی است که متین استور را به بهترین مکان برای خرید مایکروویو تبدیل کرده است.

نکات خرید مایکروویو

مایکرویو برای گرم کردن مجدد پیتزا، ذوب کردن غذاهای منجمد، پاپ کورن و موارد دیگر بسیار عالی است. این وسیله علاوه بر صرفه جویی در وقت، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می‌کند. اگر در حال خرید مایکروویو جدید هستید، احتمالاً متوجه شده اید که طیف وسیعی از مدل‌ها و گزینه‌ها وجود دارد که می‌تواند گیج کننده باشد. بهترین اندازه و ظرفیت قدرت برای نیازهای شما چقدر است؟ فر همرفت مایکروویو با مایکروویو معمولی چه تفاوتی دارد؟ و..؛ به همین علت در ادامه‌ی این مقاله نکات خرید مایکروویو را بررسی خواهیم کرد.

مایکروویو معمولی یا کانوکشن دار؟

مایکروویوهای کانوکشن دار دارای یک عنصر گرم کننده و همچنین یک فن برای گردش هوای گرم شده هستند. این باعث می‌شود که آشپزی دقیق‌تر و یکنواخت‌تر انجام شود. این واحدها که به عنوان مدل‌های سریع پخت نیز شناخته می‌شوند، استیک‌های آبدارتر و پیتزاهای خوشمزه تر را نوید می‌دهند. برخی از واحدها دارای یک تابه برای پختن بیکن و ترد کردن نان هستند. یکی دیگر از روش‌های گرمایش جایگزین، ترکیب مایکروویو با نور شدید از لامپ هالوژن کوارتز تا کباب کردن و کباب کردن غذاست. این فناوری ضمن سرعت بخشیدن به زمان پخت، رنگ و طعم را به گوشت می‌افزاید.

راهنمای خرید مایکروویو؛ انواع مایکروویو

برای انتخاب بهترین مایکروویو، باید با انواع آن، آشنایی داشته باشید. مایکروویو خانگی در اندازه‌ها و سبک‌های مختلف به فروش می‌رسند. چهار نوع اصلی مایکروویو عبارتند از مدل‌های رومیزی، بالااجاقی، توکار یا کشویی و مایکروویو ترکیبی. هر کدام مزایای خاصی دارند. در ادامه‌ی راهنمای خرید مایکروویو، انواع آن معرفی شده است:

  • مایکرویو رومیزی

می‌توان گفت بهترین مایکروویو برای خرید، مایکروویو رومیزی است. مایکروویوهای رومیزی، که مایکروویوهای جمع و جور یا قابل حمل نیز نامیده می‌شوند، کوچکترین و محبوب ترین مدل در بین مصرف کنندگان برای گرم کردن مجدد غذاها، ذوب شدن غذاهای منجمد، تهیه پاپ کورن و کارهای پخت و پز مشابه هستند.

اندازه معمولی آن ۱۸ اینچ عرض و ۱۴ اینچ عمق و ۱۲ اینچ ارتفاع دارد. ظرفیت معمولاً ۱ فوت مکعب است و قدرت آنها معمولاً بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ وات است. مایکروویوهای رومیزی قابل حمل هستند – در صورت جابه جای، می‌توانید آنها را با خود ببرید. مقرون به صرفه بوده و قیمت آنها مناسب‌تر از انواع دیگر مایکروویو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.